Šorti & pusgarās bikses

Darba pirātu šorti

Šeit atradīsi darba pirātu šortus profesionāliem amatniekiem, kuri strādā siltākā laikā. 3/4 bikses nodrošina optimālu aizsardzību ceļiem, tajā pašā laikā tās ir izgatavotas no ātri žūstoša materiāla ar labu ventilāciju ērtam darbam vēsākos apstākļos Darba apģērbs Puskombinezons Pirātu.
Ideāli piemērots karstam laikam. Jauna dizaina pirātu bikses no izturīga Rip-Stop materiāla. Uzlabots ar maksimālu komfortu, izciliem ceļgalu sargiem, pastiprinājumiem un vairākām viegli pieejamām kabatām. Pastiprināta ar brīvu piegulumu, savītu kāju dizainu un Snickers ķīli kājstarpes maksimālam komfortam, strādājot karstā laikā. Iegādājieties elastīgās un funkcionālās pirātu bikses priekšpusē, aizmugurē un kājās, lai nodrošinātu optimālu kustību brīvību un komfortu. Izveidojiet pirātu modernā, četros virzienos elastīgā formā Darba apģērbs Puskombinezons Pirātu.

Lēti darba pirātu šorti

Šorti un darba pirātu šorti. Gatavojieties gan atpūtai, gan darbam neatkarīgi no laikapstākļiem! Liela izvēle darba pirātu šortiem no piegādātājiem, kuriem ir darba pirātu šorti sieviešu kājām un ceļgalu kabatas var novietot divos līmeņos. Divas priekšējās kabatas. Divas pastiprinātas aizmugurējās kabatas ar plēšām. Brīvi nokarenās nagu kabatas, kas pastiprinātas ar lētām pirātu biksēm, aprīkotas ar trīs papildus nodalījumiem un plauktiem instrumentiem.

Kā atrast īstos darba pirātu šortus?

Ar šiem darba pirātu šortiem jūs iegūstat elastīgu dizainu bez kompromisiem. 3/4 garās kājas saglabā vēsumu. Divas pastiprinātas aizmugurējās kabatas ir pieejamas arī kā darba šorti vai pirātu bikses. Tie ir lieliski piemēroti darbam siltā vidē gan ārā, gan iekštelpās. Mūsu darba šorti un darba pirātu šorti ir tikpat ērti un izturīgi kā mūsu parastie darba pirātu šorti. darba pirātu šorti un darba šorti ir pieejami daudzos dažādos dizainos, visi ar praktiskām funkcijām.

Atšķirība starp dažādiem snickers pirātu šortiem

Kad karstā dienā nepieciešama uzmanība, šie izsmalcinātie pirātu šorti snickers ir lieliska izvēle. Tie piedāvā ērtu, sausu komfortu ar pilnu funkcionalitāti un aizsardzību ar lielām kabatām un KneeGuard Pro. Elastīgi snickers pirātu šorti ikdienas komfortam. Smalki pieguloši, lai nodrošinātu kustību brīvību, un elastīgas austiņas papildu izturībai un labākai aizsardzībai.

Kāda ir laba darba pirātu šorti dāma?

Pirātu bikses Vīriešu ātri žūstošas ​​pirātu bikses, kas apvieno progresīvu 37.5™ tehnoloģiju ar izcilu ceļu aizsardzību. Mūsdienīgs dizains, kas iebūvēts zarā fantastiskai kustību brīvībai, īpaši ātri žūstošs materiāls ar 37.5™ tehnoloģiju, kas uztver un izdala mitrumu, nodrošinot izcilu vēsas un sausas braukšanas komfortu. Sānu paneļi, kas paredzēti labākam svara sadalījumam, uzlabots KneeGuard Pro ar izplešanās ķīļiem, lai noturētu ceļgalu spilventiņus. Viegli pieejami darba pirātu šorti dāmai.

Kāda izmēra izstieptus darba šortus?

Šorti un pirātu darba šorti. Sagatavojiet Iegādājieties savus elastīgos un funkcionālos pirātu darba šortus gan atpūtai, gan darbam neatkarīgi no laikapstākļiem!

Darba pirātu šorti Darba pirātu šorti
Apskatīt kā Režģis Saraksts

Produkti 1-32 no 80

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
 1. Sieviešu servisa šorti ar izstiepumiem
  As low as 76,00 €
 2. Sieviešu pirātu šorti High Vis
  As low as 99,00 €
 3. Amatnieku šorti stiepjas X1900
  As low as 162,00 €
 4. Pirātu šorti X1900
  As low as 174,00 €
 5. Amatnieku šorti, 4-virzienu elastīgi X1900
  As low as 169,00 €
 6. Serviss Pirate X1900 Lightweight
  As low as 126,00 €
 7. Servisa šorti X1900 Viegli
  As low as 73,00 €
 8. Amatnieku šorti ar izstiepumiem
  As low as 109,00 €
 9. High Vis šorti ar elastīgu
  As low as 109,00 €
 10. Augstas redzamības šorti ar elastīgu audumu
  As low as 116,00 €
 11. Pirātu šorti
  As low as 129,00 €
 12. High Vis pirātu šorti
  As low as 92,00 €
 13. Augstas redzamības šorti
  As low as 86,00 €
 14. Augstas redzamības šorti
  As low as 77,00 €
 15. Šorti
  As low as 83,00 €
 16. Viegli amatnieku šorti
  As low as 77,00 €
 17. Servisa šorti
  As low as 58,00 €
 18. Dienesta šorti ar nagu kabatām
  As low as 73,00 €
Apskatīt kā Režģis Saraksts

Produkti 1-32 no 80

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā