Blaklader

Blaklader

Blaklader firmas galvenais izaicinājums un mērķis ir izstrādāt produktus, kas padara jūsu darbadienu drošāku, vienkāršāku un ērtāku. Ģērbies un jūties labi, droši! Blaklader ir vienīgā firma, kas saviem apģērbiem piedāvā mūža garantiju.

Blaklader

Blaklader, kas ir profesionālo apģērbu uzņēmums, izstrādā, ražo un pārdod Blaklader, cimdus un apavus profesionāļiem ar augstām prasībām pret funkciju, kvalitāti un dizainu. Galvenais birojs un produktu izstrāde atrodas Zviedrijā. Blåkläder ir profesionāla darba apģērba uzņēmums, kas izstrādā, ražo un pārdod Blaklader Workwear, cimdus un apavus profesionāļiem ar augstām prasībām pret funkciju, kvalitāti un dizainu. Galvenais birojs un produktu izstrāde atrodas Zviedrijā.

Blaklader ražo Blaklader jaku ikvienam, kas veido un attīsta sabiedrību nākotnei. Lai rītdienai sniegtu vislabākos apstākļus, nepieciešama drosme, griba, atjautība un vēlme uzņemties atbildību. Mēs uzskatām, ka Blaklader ir instruments labāka un drošāka darba veikšanai, un zinām, ka kvalitāte atmaksājas, it īpaši, ja šuves kalpo visu mūžu. Tāpēc mēs kā vienīgais Blaklader jakas ražotājs daudzu mūsu apģērbu šuvēm sniedzam mūža garantiju. Pareiza darba apģērba mazgāšana, kopšana un uzglabāšana ir svarīga apģērba izturībai, funkcionalitātei un saglabātam komfortam. Tas ir arī priekšnoteikums dažādu drošības elementu garantēšanai. Piemēram, brīdinājuma apģērbs, kas ir netīrs, var sliktāk atstarot gaismu. Šeit ir daži mazgāšanas un kopšanas padomi.

Blaklader mazumtirgotājs

Atkarībā no tā, kāda profesija jums ir un kādā vidē jūs dzīvojat, jūs izvirzat dažādas prasības savām darba vietām. Uzņēmumā Blåkläder Workwear mūs virza profesionālu apģērbu radīšana, kas atbilst visām jūsu prasībām un palielina jūsu darba piepūli. Darba apģērbam jābūt ar krūštura izturību un funkcionalitāti, kā arī stilīgu sieviešu dizainu un komfortu. Lai atvieglotu Blaklader darba bikšu izvēli, šeit jūs saņemat palīdzību jums nepieciešamajā ceļā. Skalā no 1-7 ir aprakstīta bikšu izturība, funkcionalitāte un komforts. Mazumtirgotāji nepiekāpjas kvalitātes ziņā, kāpēc gan jums tas būtu jādara?

Blaklader jaka

Pareizi aprīkojiet sevi. Blaklader ergonomiskais brīdinājuma apģērbs darbojas gan iekštelpu, gan āra darbiem, kur jāizskatās labi. Apģērbi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, lai nodrošinātu saglabātu drošības līmeni, mazgāšana pēc mazgāšanas. Zilo apģērbu mazumtirgotāji ir ļoti parūpējušies par detaļām, piem. plaši refleksu risinājumi arī uz pleciem padara jūs redzamu no visiem virzieniem, pat no augšas un noliecoties. Atklājiet mūsu viedos kabatas risinājumus, kas nodrošina jūsu svarīgāko instrumentu pieejamību. Mūsu brīdinājuma kolekcija ir viena no plašākajām nozarē gan modeļu skaita, gan krāsu kombināciju ziņā. Mūsu jaunākais papildinājums ir sarkans paziņojums.

IZSTRĀDĀTAS SIEVIETĒM. Blaklader KVALITĀTES FAKTI

Blaklader klienti ir profesionāļi ar augstām prasībām pret funkciju, kvalitāti un dizainu. Uzņēmums ir viens no Zviedrijas lielākajiem Blaklader apavu ražotājiem smagāko Blåkläder darba apģērbu segmentā, kas nepārtraukti aug, pateicoties lojālajiem klientiem, kuri neredz iemeslu mainīt ražotāju. Katru gadu Blaklader rūpnīcās tiek izgatavoti aptuveni divi miljoni apģērbu. Ar saviem 14 meitasuzņēmumiem Eiropā un ASV, Blaklader apavi ir viens no lielākajiem tirgus dalībniekiem Blaklader Workwear mazumtirgotāju jomā.

Individuālie aizsardzības līdzekļi ir aprīkojums, kas aizsargā lietotāju pret vienu vai vairākiem Blaklader jaunais katalogs, kas tikko iznācis. Lai pārdotu individuālos aizsardzības līdzekļus ES, jums ir jāievēro Direktīva 89/686 / EK, kas ir Eiropas direktīva, kas regulē IAL izstrādājumus. Direktīva regulē prasības attiecībā uz funkciju, marķējumu, tehnisko dokumentāciju un CE marķēšanas procesu. Individuālie aizsardzības līdzekļi tiek sadalīti saskaņā ar Blaklader.

Blaklader Blaklader
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 701
32
64
128
Lapa
 1. Polo krekls
  As low as €35,00
 2. Sieviešu polo krekls
  As low as €26,00
 3. Polo krekls
  As low as €26,00
 4. Polo krekls
  As low as €32,00
 5. Sieviešu polo krekls
  As low as €35,00
 6. Pique UV aizsardzība
  As low as €40,00
 7. High Vis Polo krekls
  As low as €62,00
 8. Polo krekls Limited
  As low as €31,00
 9. High Vis Softshell jaka
  As low as €149,00
 10. Nozares jaka stiepjas
  As low as €79,00
 11. High Vis Shell jaka
  As low as €289,00
 12. Sieviešu softshell jaka
  As low as €155,00
 13. Pāļu jaka
  As low as €79,00
 14. Āmurs turas
  As low as €5,00
 15. Flīsa cepure
  As low as €10,00
 16. Balaclava raksturīga
  As low as €6,00
 17. Adīta cepure
  As low as €16,00
 18. ID kabata
  As low as €10,00
 19. Āmurs turas
  As low as €10,00
 20. Nagu kabatas
  As low as €21,00
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 701
32
64
128
Lapa
To Top