Fristads

Fristads

Fristads ražo darba apģērbu, kas jūs aizsargā un labi sagatavo visām dzīves situācijām. Kā darbā, tā arī pēc tā. Fristads ražo kvalitatīvus darba apģērbus jau gandrīz 100 gadus.

Fristads darba apģērbs

Fristads darba apģērbi ar vairāk nekā 90 gadu pieredzi šajā nozarē piedāvā pilnu augstas kvalitātes f Fristads klāstu ar funkcionālu un modernu dizainu. No galvas līdz kājām visu gadu, izstrādāts inovatīvi un ilgtspējīgi.

Fristads Kansas stratēģijas pamatā ir aizraušanās ar profesionāļiem un viņiem nepieciešamajiem apģērbiem. Miljoniem cilvēku katru dienu valkā mūsu drēbes. Fristads uzskata, ka, izprotot strādājošo profesionāļu apstākļus, mēs varam dot ieguldījumu viņu sniegumā, drošībā un labsajūtā, ģērbjot viņus atbilstoši veicamajam darbam.

Fristads har ir plaša ražošanas līnija, kas nodrošina izmaksu efektivitāti kopā ar augstu servisa līmeni, un plašais tīkls ļauj sasniegt plašu sasniedzamību visā pasaulē un mums piedāvāt pielāgotus Fristads, kas atbilst katras nozares pieprasījumam. Kā tirgus līderis Fristads Kansas turpina uzturēt augstus kvalitātes, komforta, inovāciju un servisa standartus darba nozarē.

Uzņēmums, kas kļuva par Fristads, gatavojās tā vietā, lai laistu klajā Fristads kolekciju, kurai būtu paredzēts jaunais zīmols. Pirmie Fristads, kas parādījās Swoosh, bija Sanctuary's Fristads darba apģērbu izpārdošana, kas tika izlaista šovasar. Nākamā gada februārī tika ieviesta pirmā apģērba nodarbība, pirms Fristads strādāja ar daudziem mūsu zviedriem kā lielu daļu mūsu produktu izstrādes, un tā joprojām ir svarīga daļa, lai mēs varētu būt pārliecināti, ka piegādājam vislabāko produktu. Kvalitāte, izturība (gan produkts, gan vide) un serviss.

Fristads nosaukums cēlies no Fristads ir Zviedrijas lielākais Fristads darba apģērbu ražotājs. 1972. gadā oficiāli mainīja nosaukumu, un viss uzņēmums sāka saukt Fristads. Fristads jau sen ir cieši saistīts ar zīmolu fristads kläder un kopš 1988. gada ar Fristads saukli "fristads trousers" Mēs piedāvājam izturīgus un funkcionālus profesionālos apģērbus amatniekiem.

Fristad mazumtirgotājs

Fristads nevar aizstāt smagu darbu. Tas attiecas uz jums kā profesionāli un uz mums kā jūsu partneri. Neatkarīgi no tā, cik smagi jūs spiežat, cik augstu jūs kāpjat vai cik tālu ejat, jūsu ambīcijas ir svarīgas. Mūsu misija ir sagatavot jūs visiem iespējamajiem izaicinājumiem, lai jūs varētu mērķēt augstāk un būt labākais. Fristad's Kansas ir daļa no tā kopā. Kas jums ir nepieciešams no jūsu darba apģērba, lai varētu veikt vislabāko? Mūsu produktu ceļvedis palīdzēs jums atrast pareizo apģērbu. Pamatojoties uz pieredzi un atsauksmēm no cilvēkiem, kuri valkā mūsu produktus, Fristads kansas ir izveidojis Fristads. Ieteicamo stilu izlase, piemēram, Fristads, glabā lielus krājumus, lai nodrošinātu, ka produkti vienmēr ir pieejami.

Fristada bikses

Lai gan mēs cenšamies pastāvīgi pilnveidoties, Fristads nekad nezaudē mūsu mantojumu. Fristad mazumtirgotāji ir svarīgi, un ar lielu mazumtirgotāju tīklu vienmēr atradīsies vieta jūsu tuvumā. Fristad's Kansas uztur visaugstākos iespējamos darba apstākļu un darba ņēmēju tiesību standartus.

Fristads Workwear Fristads darba apģērbs
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 519
32
64
128
Lapa
 1. Stretch bikses 2653 LWS
  As low as €125,00
 2. Džemperis 7091 MELA
  As low as €79,00
 3. Stretch bikses 2578 STP
  As low as €199,00
 4. Džemperis 7148 SHV
  As low as €59,00
 5. T-krekls 7104 GOT
  As low as €22,00
 6. Zaļš T-krekls 7988 GOT
  As low as €19,00
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 519
32
64
128
Lapa
To Top