Jakas

Atstarojošās jakas

Atstarojošās jakas palīdz citiem jūs redzēt tumsā un sliktos laikapstākļos. Funkcionāla augstas redzamības jaka sportiskā dizainā, kas izgatavota no vieglas un izturīgas, bet tiem, kuri īpaši jāredz darbā, ar Atstarojošās jakas nepietiek. Ja strādājat autotransporta vai dzelzceļa transportā, lielos būvlaukumos vai profesijā, kas citu iemeslu dēļ prasa augstu redzamību, jums ir nepieciešama sertificēta Atstarojošās jakas ilgtspējīga augstas redzamības jaka, kas izgatavota no vieglas organiskās kokvilnas un pārstrādāta poliestera. Vēju necaurlaidīga, ūdeni atgrūdoša un elpojoša jaka ar papildus ventilācijas paneļiem.

Lētas Atstarojošās jakas

Mēs piedāvājam vienu no nozarē plašākajiem Atstarojošās jakasklāstiem vīriešiem un sievietēm, ar atstarotājiem, kas ir sertificēti atbilstoši tas nozīmē, ka varat būt pārliecināti, ka atstarotāju un fluorescējošu materiālu izmēri un kvalitāte atbilst visaugstākajām prasībām. Augstas kvalitātes augstas redzamības ziemas parkam ir hi vis jakas visiem laikapstākļiem un gadalaikiem, no plānām hi vis jakām līdz hi vis jakām, kas oderētas ar tehniski modernu Gore-Tex vai augstas redzamības jaku no spēcīga un elastīga softshell materiāla aizsardzībai pret. Daudzām mūsu jakām ir arī lietus un aukstuma sertifikāts, kas nodrošina siltumu un sausumu visu dienu pat skarbos laikapstākļos.


Kā es varu atrast Atstarojošās jakas

Hi vis hi vis ūdensnecaurlaidīga jaka ir nozīmīgs ieguldījums, kas var pārstāvēt jūsu stilu vairākas sezonas. Laba hi vis hi vis ūdensnecaurlaidīga jaka ir galvenais nosacījums, lai jūsu īpašais stils un tērps tiktu izcelts. Šeit jūs atradīsiet plašu lētu kvalitatīvu jaku klāstu. Parasti jums vajadzētu ieguldīt vismaz vienā citā oranžā Atstarojoša jaka sudraba tonī , piemēram, hAtstarojoša jaka sudraba tonī hi vis jakā, kas ir piemērota abiem darbiem. Atstarojošās jakas galvenokārt funkcionāls apģērbs. apvalka jaka ar īpaši augstu elektriskā loka aizsardzību, izcilu raksturīgo un komfortu. Vieglas ūdens un vēja necaurlaidīgas hi vis jakas.

Mīksta un gluda augstas redzamības jaka neatkarīgi no tā, vai tās ir vēsas vasaras naktis vai aukstas ziemas dienas, viena pret vienu augstas redzamības jaka izturēs jūs no aukstuma, vēja un lietus. Bet ne tikai tas! Labi redzamā jaka, iespējams, ir visredzamākā jūsu tērpa daļa, vismaz ziemā. Ar pareizo Atstarojoša jaka sudraba tonī  ar atstarotājiem jūs paliksit ērti un stilīgi pat lietū un dubļos. Sieviešu jaka, kas izgatavota no vieglas organiskās kokvilnas un pārstrādāta poliestera.

Atstarojošās jakas Atstarojošās jakas
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 91
32
64
128
Lapa
 1. Lietus jaka PU
  As low as €132,00
 2. Neona jaka
  As low as €164,00
 3. Flīsa jaka
  As low as €289,00
 4. Jaka
  As low as €349,00
 5. Jaka
  As low as €349,00
 6. Softshell jaka
  As low as €399,00
 7. GORE-TEX jaka 3. klase
  As low as €759,00
 8. Siltināts parks
  As low as €599,00
 9. Siltināta jaka ar kapuci
  As low as €489,00
 10. High Vis Softshell jaka
  As low as €149,00
 11. High Vis Shell jaka
  As low as €289,00
 12. High Vis Ziemas jaka
  As low as €259,00
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 91
32
64
128
Lapa
To Top