Jakas

Darba jakas

Stilīga darba jaka, mums ir visa veida darba jakas - vējjakas un darba jakas. Arī stilu klāsts ir liels, tāpēc šeit vienmēr ir kaut kas, neatkarīgi no tā, vai meklējat garu, īsu, šauru vai ietilpīgu darba jaku. Pavasara/vasaras pasākumiem vislabākais var būt viens vai vairāki. Savukārt čaulas darba jaka, ziemas darba jaka vīriešiem vai ar tādām funkcijām kā ūdensnecaurlaidīga un efektīva ventilācija ūdensnecaurlaidīga darba jaka ziemā ļaus jums jauki pavadīt dienu nogāzēs Siltās darba jakas cena aptuveni.

Vai meklējat modernu ūdensizturīgu darba jaku ar stilīgām detaļām, siltu ziemas darba jaku aukstām ziemas dienām vai klasisku angļu stepētu darba jaku? Mēs piedāvājam plašu sieviešu darba jaku klāstu. Šeit jūs atradīsiet tikai vīriešu zīmolu un augstas kvalitātes darba jakas. Lieliski piemērots sievietēm, kuras seko modei un ir apmierinātas tikai ar labāko. Mums ir apģērbi visiem gadījumiem un stiliem, lai jūs varētu viegli atrast savu modeli.

Lētas darba jakas

Saglabāties silti un stilīgi ar darba jakām no sieviešu darba jakām ir klasisks apģērba gabals, taču patiesībā tas ir daudz jaunāks, nekā jūs varētu domāt. Lielās masas to sasniedza pirmās vidū. atklāja, ka sieviešu darba jaka ir kļuvusi par jaunāko tendenci gan sievietēm, gan vīriešiem. Neilgi pēc tam ziemas darba jaka kļuva par sabiedrībā pieņemamu un iecienītu sieviešu darba jaku Siltās darba jakas cena aptuveni Darba jakas un vestes.

Kā es varu atrast pareizo darba jaku?

Gan siltas, gan stilīgas Siltinātās ziemas darba jakas tagad labi iederas stilīgā stilā. Izvēlieties kādu no plānākām opcijām ar augsto tehnoloģiju oderi, kas uztur siltumu, vienlaikus saglabājot tīru siluetu. Pavasarim, ziemai un ziemai ir darba jakas, kas ir tik plānas un skaistas, ka negribas tās vilkt nost - tās ir dabiska stilīgā izskata sastāvdaļa! Mētelis ir nedaudz iegarens darba jakas variants, kas nedaudz nolaižas gar kāju, dažreiz līdz potītēm.

Atšķirība starp dažādām vīriešu darba jakām

Atklājiet mūsu lielo darba jaku izvēli! Šosezon daudz kas notiek jakās, un mēs redzam visu, sākot no mīkstas zamšādas līdz pat gariem vilnas mēteļiem un darba jakām vīriešiem. Nenoliedzami, modes pasauli ir pārņēmušas mākslīgās kažokādas un liela izmēra darba jakas. Nepalaidiet garām mūsu lielo ziemas darba jaku izvēli, klasiku, kas nekad nenoveco! Ideālajai darba jakai vai mētelim jāapvieno labs stils ar labu funkcionalitāti Darba jaku veikals.

Kādas ir labas ziemas darba jakas?

Virsdrēbes daudzējādā ziņā ir jūsu mugurkauls. Vīriešu darba jakām un mēteļiem ar oderi ir jāatbilst visiem jūsu tērpiem, un atkarībā no āra temperatūras un jūsu izdomātā vīriešu darba jakas ar dažādu oderi ir acīmredzama izvēle. Vīriešu darba jaka var būt klasiska darba jaka vīriešiem, softshell darba jaka, sieviešu atstarojošā darba jaka, pilota jaka, termodarba jaka vai parka. Šajā lapā atradīsi visa veida praktiskās darba jakas vīriešiem priekš Mums ir ērtas un izturīgas ziemas darba jakas dažādos modeļos un funkcijās, piemēram, īkšķu satvērējus, vairākas sānu kabatas ar rāvējslēdzēju, iekšējās kabatas un iekšējā telefona kabata no izturīga materiāli, kas var izturēt smagu stresu Darba jaku veikals.

Kāda izmēra man vajadzētu strādāt jakas?

Visas dažādās amatniecības profesijās nepieciešamās funkcijas ir vienkāršas. Ziemas darba jakai jābūt ar vairākām īpašībām, piemēram, funkcionalitāti, piemērotību, izturību un drošību, kad tas ir nepieciešams. Tam ir jāspēj izturēt laikapstākļus un vēju, kā arī jātiek galā ar izaicinājumiem.

Darba jakas kopšanas instrukcija

Tomēr pirmās zināmās darba apģērbu jakas tika izmantotas jau vēlajos viduslaikos un renesanses laikā un pēc tam kā vīriešu ziemas darba jaka. 20. gadsimtā termins "darba apģērba jaka" tika izstrādāts, lai ietvertu ievērojami vairāk alternatīvu nekā klasiskais, formālais veids, un mūsdienās darba jaka ir pieejama dažādās darba apģērbu jakās, sākot no sportiskas līdz elegantai, no vēsas ziemas līdz vidēji siltai. aizsardzībai pret arktisko aukstumu un no īsām piedurknēm līdz garākām un daudzpusīgākām. Darba jakai noteikti ir vieta ikviena darba jakā un tā nodrošina aizsardzību gan darba jakai, gan stilam!

Darba jakas Darba jakas
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 225
32
64
128
Lapa
 1. High Vis Softshell jaka
  As low as €149,00
 2. Nozares jaka stiepjas
  As low as €79,00
 3. High Vis Shell jaka
  As low as €289,00
 4. Sieviešu softshell jaka
  As low as €155,00
 5. Pāļu jaka
  As low as €79,00
 6. Softshell jaka
  As low as €148,00
 7. High Vis Ziemas jaka
  As low as €259,00
 8. Sieviešu hibrīda jaka
  As low as €129,00
 9. Adīta jaka ar Softshell
  As low as €126,00
 10. Augstas redzamības jaka
  As low as €114,00
 11. High Vis jaka
  As low as €134,00
 12. Rūpniecības jaka
  As low as €75,00
 13. Pretliesmas jaka
  As low as €118,00
 14. Augstas redzamības jaka
  As low as €113,00
 15. Multinorm ziemas jaka
  As low as €409,00
 16. Multinorm ziemas jaka
  As low as €333,00
 17. Multinorm jaka
  As low as €211,00
 18. Multinorm Inherent jaka
  As low as €259,00
 19. Amatnieka jaka
  As low as €115,00
 20. Lietus jaka 1. LĪMENIS
  As low as €61,00
 21. Lietus jaka 2. LĪMENIS
  As low as €119,00
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 225
32
64
128
Lapa
To Top