T-krekli

Atstarojošie T-krekli

Atstarojošie T-krekli atstarojošās T kreklu krāsās ar elastīgiem atstarotājiem lielākai kustību brīvībai. Izgatavota no ērta, ātri žūstoša materiāla, kas izkliedē mitrumu. Pārnēsā mitrumu. Ātri žūstošs. stiepšanās refleksi. augstas redzamības krekls t krekla izgriezums. Mūsdienīgi, mīksti un ērti T-krekli ar īpaši izturīgu kokvilnas kreklu padara jūs redzamu darba vietā  Atstarojošie T-krekli ar segmentētu atstarojošu lenti, kas nodrošina papildu redzamību piedurknes augstas redzamības krekls ar V veida kakla izgriezumu un elastīgiem atstarotājiem jaunā un ērtā veidā materiāls.

Lēts Atstarojošie T-krekli

Lēts hi vis t-krekls ar mitruma izvadīšanu un Atstarojošie T-krekliT krekls un aizsardzību. Apaļš kakla izgriezums ar pastiprinātu kakla šuvi. Segmentēts atstarotājs labai ventilācijai un elastīgām īpašībām optimālai nodrošina to, ka esat redzams gan dienas, gan nakts T-krekls ar V kakla izgriezumu un īsām piedurknēm augstas redzamības krekls ar V veida kakla izgriezumu.

Kā atrast Reflex T-kreklus

Hi vis T kreklu tumšā daļa ir paredzēta jums, kam nepieciešama redzamība ar atstarojošajiem t-krekliem, kas ir 100% kokvilna un hi vis kokvilnas t-kreklu daļa ir 100% poliesters. Visi drošības krekli šajā diapazonā ir apstiprināti saskaņā ar starptautiski atzītu standartu, kas paredz Atstarojošie T-krekliar UV aizsardzību, kas izgatavots no mitrumu izvadoša materiāla UV T-krekls ar īsām piedurknēm un V veida kakla izgriezumu.

Kāda izmēra man vajadzētu T-kreklus?

Divi svarīgākie apģērba elementi vīrieša garderobē ir t-krekli. Apģērbu var valkāt visu gadu, vai arī jūs varat tos valkāt paši savā vienkāršībā. Pie mums atradīsi dažādu piegriezumu un krāsu T-kreklus, kur garantēti atradīsi savam stilam un gaumei atbilstošus apģērbus! Šeit jūs saņemsiet īsu ievadu par to, kā padarīt T-kreklus par dabisku sava stila sastāvdaļu. T-kreklu Otrā pasaules kara laikā militāristi sākotnēji izmantoja kā apakškreklu. Mūsdienās t-krekliem jūsu drēbju skapī ir daudz dažādu pielietojumu un funkciju. Tas, kā jūs izmantojat t-kreklu savā stilā, lielā mērā ir atkarīgs no tā, kāda veida tas ir.

Atstarojošie T-krekli Atstarojošie T-krekli
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 41
32
64
128
Lapa
 1. High Vis Polo krekls
  As low as €62,00
 2. High Vis T-krekls
  As low as €66,00
 3. High Vis T-krekls
  As low as €38,00
 4. UV High Vist T-krekls
  As low as €71,00
 5. High Vis T-krekls
  As low as €46,00
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 41
32
64
128
Lapa
To Top