Apakšveļa

Ugunsizturīgs apakšveļa

Neatkarīgi no aktivitātes un iespējām, Ugunsizturīgs apakšveļai ir pamats tev! Izvēlieties apakšveļu no merino vilnas, ja vēlaties saglabāt siltumu ārā ziemas aukstumā, un blīvu sintētisku materiālu, ja vēlaties būt aktīvs. Daļēji komforta apsvērumu dēļ, bet arī atkarībā no tā, ko gatavojaties darīt, darba laikā jūtaties droši, aizsargāti un aizsargāti. . Mums ir daudz liesmas slāpējošās apakšveļas un FR apakšveļas, un mēs uzskatām, ka ir svarīgi izvēlēties pareizo. Intensīviem treniņiem mums ir daudz iespēju, kas ir labi vēdināmas un ātri izžūst.

Kāda izmēra man vajadzētu valkāt apakškreklu?

Liesmu slāpējošs apakšveļas tops no augstas kvalitātes merino vilnas un sintētiskiem materiāliem. Ja esi salst, izvēlies biezāku apakškreklu, kas liks tev siltumu. Turklāt mums ir daudz apģērbu no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir pietiekami stilīgi, lai tos valkātu darbā! Pamatne ir neaizstājams apakškrekls tiem, kas atceras, ka pamatnei ir jāsilda un jānovada mitrums prom no ķermeņa, kā arī jābūt cieši.

Liesmu slāpējoša apakšveļa

Liesmu slāpējošie bokseršorti ir izgatavoti no uzlabotas siltuma un liesmas augstākās kvalitātes apģērba dizaina, ieteicams izmantot "slānis pa slāņa" principu. Pēc tam sāciet ar Ugunsizturīgs apakšveļu, kas izkliedē mitrumu, jo pirmais flīsa Base Layer - Flame Resistant ir salīdzinoši cieši pie ķermeņa. Pēc tam biksītes ar raksturīgo liesmas aizsardzību, ko valkāt kā apakšveļu otrajai kārtai ar vilnas pamatslāni - Ugunsizturīgas un sildošas īpašības, piemēram, biezāka lina vai vilnas augšdaļa Liesmu slāpējošs termotops ar sievišķīgu piegriezumu, izgatavots no augstas kvalitātes merino. vilna.

Ugunsizturīgs apakšveļa Ugunsizturīgs apakšveļa
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 37
32
64
128
Lapa
 1. Vilnas frotē jaka
  As low as €196,00
 2. Sporta krūšturis
  As low as €54,00
 3. Sieviešu biksītes
  As low as €29,00
 4. Vilnas bokseris
  As low as €41,00
 5. Vilnas frotē bikses
  As low as €132,00
 6. Apakšas
  As low as €72,00
 7. Bokseris
  As low as €39,00
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 37
32
64
128
Lapa
To Top