Kombinezona bikses

Atstarojošie Bib kombinezoni

Atstarojošie Bib kombinezoniar augstas kvalitātes un augstas redzamības sertificētām 2. klases apvalka biksēm, kas atbilst visām funkcionalitātes prasībām, ērts piegulums, kas aizsargā un atvieglo muguru neatkarīgi no tā, kāda veida hi vis priekšautiņus jūs meklējat. Mūsu bikšturi hi vis priekšautiņiem ir ar platām un ērtām siksnām, kas neslīd nost darba laikā Atstarojošie Bib kombinezoni kombinezoni strādniekiem, kuriem ir jāredz aizsargkabatas, plēšas aizmugurējās kabatas un kāju kabatas.

Lēti Atstarojošie Bib kombinezoni

Ja ir svarīgi būt pamanāmam darba vietā, mūsu hi vis priekšautiņi palīdz jums pēc iespējas vairāk pasargāt sevi. Mūsu lētie kombinezoni ar krūšdaļu ir izgatavoti no moderniem materiāliem un piedāvā komfortu un elastību bezpiedurkņu katla kostīms ar elastīgu atzveltni, regulējamu plecu šuvēm Hi-vis kombinezons ar priekšautiņu ar pastiprinātiem ceļgaliem un aizmugurējām kabatām papildu izturībai.


Kā es varu atrast atstarojošie Bib kombinezoni

hi vis bibs eņģu pastiprinājums ceļgalos un aizmugurējās kabatās papildu izturībai. Ceļgalu kabatas ar diviem novietojuma līmeņiem. Atstarojošie Bib kombinezoni ir plati, spēcīgi un elastīgi hi vis priekšautiņi, kā arī viedi kabatas risinājumi un funkcijas, piemēram, āmura turētājs, naža un pildspalvas kabata un D veida gredzens.

Atstarojošie Bib kombinezoni Atstarojošie Bib kombinezoni
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
11 Produkti
32
64
128
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
11 Produkti
32
64
128
To Top