Polo krekli

Darba polo krekli

Skaisti darba polo krekli virsū. Šis darba polo krekls ir viens no mūsu garderobes priekšmetiem. Tā kā darba polo krekli dominēja tādos sporta veidos kā darba polo krekli, tiem bija jāpārvietojas uz saloniem un jāiet uz ielas strādājošajai meitenei. Mēs viegli saprotam apģērbu popularitāti. Tas ne tikai vienmēr ir tikpat noderīgs, bet arī spēj no ikdienas apģērba pārvērsties par ideālu labu džinsu pāri vakaram.

Lēta līdakas izpārdošana

Iesaistiet līdaku izpārdošanu, un jums ir tāds izskats, kāds vēlaties valkāt šosezon. Šī, bez šaubām, ir mūžīga tendence, kas turpinās laika gaitā. Izvēlieties starp īsām vai garām piedurknēm ar vienu vai vairākām pogām pie kakla. Stilīgi elementi akcentu svītru veidā uz aprocēm un apkakles var pārveidot attēlu un piešķirt tam vairāk iespēju.

Kā atrast pareizos polo kreklus ar īsām un garām piedurknēm?
Polo krekli ar īsām un garām piedurknēm, kā tie izskatās šodien, bija daļa no labi ģērbtā vīrieša. Oriģinālais polo krekls tika izveidots kā ideāls un pateicoties tā labajai elastībai un izturībai. Tumši zila piķe ar īsām un garām piedurknēm ir piemērota īpašiem gadījumiem.

Atšķirība starp dažādiem vīriešu polo krekliem

Jums ir pietiekami daudz stilistiskās vietas plašam polo kreklu klāstam dažādās krāsās. Polo krekls jāizvēlas tāpat kā ikdienišķs. Līdakas vīrieši pieļauj kļūdu, pārāk bieži valkājot polo kreklu, taču to noteikti nevajadzētu valkāt pārāk stingri. Labākie polo krekli darbam ir ļoti neformāls apģērba gabals ar īsām piedurknēm. Labākie polo krekli ar garām piedurknēm darba kreklam ir lielisks veids, kā to valkāt ikdienišķākā stilā. Biksēs ievilkti vīriešu darba polo krekli ar kroku priekšpusi augstajā jostasvietā rada ļoti elegantus ikdienas vīriešu darba polo kreklus.

Darba polo krekli Darba polo krekli
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 39
32
64
128
Lapa
 1. Polo krekls
  As low as €35,00
 2. Sieviešu polo krekls
  As low as €26,00
 3. Polo krekls
  As low as €26,00
 4. Polo krekls
  As low as €32,00
 5. Sieviešu polo krekls
  As low as €35,00
 6. Pique UV aizsardzība
  As low as €40,00
 7. High Vis Polo krekls
  As low as €62,00
 8. Polo krekls Limited
  As low as €31,00
 9. Polo krekls 7047 PHV
  As low as €49,00
 10. ESD polo krekls 7080 XPM
  As low as €99,00
 11. Sieviešu polo krekls
  As low as €23,00
 12. Klasisks polo krekls
  As low as €23,00
 13. Polo krekls
  As low as €32,00
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 39
32
64
128
Lapa
To Top