Kombinezoni

Ugunsizturīgs kombinezoni

Liesmu slāpējošiem kombinezoniem uz individuālajiem, ugunsizturīgajiem kombinezoniem ir maksimāla aizsardzība, strādājot skarbos apstākļos. Mūsu ugunsizturīgie kombinezoni, cita starpā, ir sertificēti, lai izturētu starojuma siltumu, virsmas uguni un karstumu, kas iziet cauri ugunsizturīgs kombinezonam. Kombinezons no raksturīgā materiāla, kas nozīmē, ka liesmu slāpējošais audums, kas iebūvēts liesmu slāpējošās īpašībās, dabiski atrodas tā šķiedrās, atklātās kabatas ir pastiprinātas ar dubultā materiāla kombinezonu, kas ir izgatavots no raksturīgi liesmas slāpējoša materiāla.

Lēti liesmu slāpējoši kombinezoni

Lēti Ugunsizturīgs kombinezoni var izturēt visus laikapstākļus un vidi, kas nozīmē, ka liesmas slāpētājs ir iebūvēts šķiedras struktūrā. jūs atradīsiet plašu lētu liesmu slāpējošu kombinezonu klāstu optimālai aizsardzībai un komfortam. Mēs piedāvājam lētus Ugunsizturīgs kombinezonus, kas ir viegli, un Multinorm kombinezons nodrošina maksimālu aizsardzību, strādājot komfortabli ar augstu nodilumizturību, kas īpaši pielāgots darbam rūpniecībā un siltā vidē. Apģērba gabals ir izgatavots no izturīga materiāla, un tam ir ērts piegulums ar regulējamu aukliņu vidukļa kombinezonu, un tajā ir daudz gudru kabatas risinājumu, kas pielāgoti dizainam un funkcionalitātei darbam skarbās vidēs.

Kā atrast liesmu slāpējošus kombinezonus

Ugunsdrošs kombinezons ar regulējamu ziemas kombinezonu ar uzlabotu dizainu un funkcionalitāti, lai apmierinātu darbu skarbos apstākļos. Mūsu Ugunsizturīgs kombinezonu klāstā atradīsiet arī pretliesmojošu kombinezonu ar praktiskām kabatām kombinezonu ar liesmas slāpētājiem, kas pielāgoti kombinezonam ar liesmas slāpētājiem, kas izvirza augstas prasības drošības liesmu slāpējošs kombinezons, kas pielāgots darbam, viss no ūdensnecaurlaidīga materiāla, nodrošina augstu komfortu un optimālu funkcionalitāti jūsu personīgajai aizsardzībai. FR vīriešu kombinezons ir praktisks apģērba gabals, kas īpaši labi pieguļ noteikta veida darbiem. Atvere kabatā apakšdrēbes un regulējama jostasvieta optimālam komfortam.

Ugunsizturīgs kombinezons Ugunsizturīgs kombinezons
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
13 Produkti
32
64
128
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
13 Produkti
32
64
128
To Top