Apakšveļa

Darba apakšveļa

Iegādājieties pie mums vilnas un sintētisko darba apakšveļu šeit jūs atradīsiet visu mūsu sieviešu darba apakšveļu tiešsaistē. Esiet sauss un silts, valkājot darba apakšveļu tuvu ķermenim. Tādējādi materiāli šortos vai kreklā ir viegli, labi vēdināmi un darba apakšveļas dāmu merino vilna efektīvi noņem mitrumu no ķermeņa.

Lēta darba apakšveļa

Tas var būt sintētisks materiāls vai sildoša merino vilna ar dabisku mitruma pārnesi. Visbiežāk šuves tika uzliktas tā, lai pamatne būtu ērti novietota. Lēta darba apakšveļa ir funkcionalitātes pamats. Valkājot darba apakšveļu, kas ir pēc iespējas tuvāk ķermenim, jūs saglabājat sausu un siltu, lai jūs varētu trenēties un spēlēt ilgāk. Šeit Jūs atradīsiet lētu darba veļu no vilnas un sintētiska materiāla gan sievietēm, gan vīriešiem, darba veļu aktīvai ikdienai un āra priekiem, kā arī kvalitatīvu un izdevīgu cenu darba veļu. Mums ir darba apakšveļa no merino vilnas, vilnas maisījumiem un dažādiem sintētiskiem materiāliem, piemēram, poliestera. Tas, vai izvēlaties vilnas vai sintētisko pamatni, ir gaumes jautājums un atkarīgs no jūsu ķermeņa temperatūras un tā, ko plānojat darīt. Vilnas pamatne ir kļuvusi ļoti populāra, jo tas, bez šaubām, ir labākais veids, kā uzturēt siltumu. Vilna silda, neizraisa niezi un arī silda.

Kā es varu atrast vilnas darba apakšveļu?

Ja kļūsti slapjš un slapjš, ja ķermenis sāk ātri salst. Atrodiet lētu apakšveļu šeit mūsu tiešsaistes veikalā. Ērta un silta darba apakšveļa, kas elpo, ir obligāta, ja runa ir par aktivitātēm brīvā dabā un vingrojot aukstajā sezonā. Mūsu stilīgās, siltās un funkcionālās vīriešu darba apakšveļas klāsts!

Atšķirība starp Underline merino vilnu

Darba apakšveļa un pāris garas darba apakšveļas nodrošina daudzpusīgu papildu siltuma slāni, ko varat valkāt vēsās suņu pastaigās. Siltā darba apakšveļa ir pieejama no vairākiem dažādiem materiāliem, piemēram, merino vilnas un poliestera. Mērenā temperatūrā var pietikt ar poliestera velkiem, taču vairumā gadījumu vislabāk der silta apakšveļa. Tas nekad neatvēsina ķermeni, bet palīdz uzturēt siltumu pat tad, ja esat nedaudz nosvīdis.

Darba apakšveļa Darba apakšveļa
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 65
32
64
128
Lapa
 1. Apakšveļas tops DRY
  As low as €27,00
 2. Apakšveļas bikses DRY
  As low as €25,00
 3. Apakšveļa 7416 UE
  As low as €54,00
 4. Long Johns 747 dators
  As low as €79,00
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 65
32
64
128
Lapa
To Top