Komplekti

Lietus apģērba komplekts

Lietus apģērba komplekts darba uzdevumā, kam nepieciešams izturīgs, bet arī kustīgs lietus apģērbs. īsākas darba maiņas, kad līst lietus, vienmēr vajadzētu izmantot, ir laba ideja, ja ir darba lietus apģērbs, un atstarojošs lietus apģērbs ļauj strādāt ar lietus apģērbu darbā, un lietus rīks aizsargā jūs no lietus un sniega aizdares ar velcro un iekšpusi. neoprēna aproce, kas saglabā ķermeņa siltumu pat mitrā stāvoklī.

Mums ir ūdensizturīgs lietus apģērbs un pilns ūdensnecaurlaidīgu lietus aprīkojuma komplekts. Padariet darbu lietū sausāku un gaišāku ar skaistu un praktisku. Kad ūdensnecaurlaidīgais slānis atrodas ārpusē, mēs iegūstam darba lietus aprīkojumu, kas ir pilnīgi vēja un ūdens necaurlaidīgs un ventilējams caur materiāla virsmu, augstu redzamību jums ar darba uzdevumiem, kuriem nepieciešams viegls un gluds lietus apģērbs, vēja un ūdensnecaurlaidīgs ar metinātām šuvēm un ventilāciju. aizmugurē.

Lēti Lietus apģērba komplekts

Šo lētu lietus piederumu veidu bieži sauc par PU vai lietus komplektu. Galvenā galonu un lētā priekšrocība ir ūdensnecaurlaidība lietus laikā, no poliuretāna vai galonu izgatavoti apģērbi ar tā aizsargfunkciju ir vērtīga aizsardzība. Ūdensnecaurlaidīgam lētam lietus apģērbam ir slēpta kapuce apkakle, un to var regulēt piedurkņu galos un apakšmalā. Jūs paliekat sauss, lai savā kārtā varētu baudīt mūsu lietus piederumu ūdeni atgrūdošā kvalitātē neatkarīgi no tā, vai līst lietus, vai mežā vai darbā ir mitrs, tas ir vēja un ūdensnecaurlaidīgs, un tam ir metinātas šuves, kā arī noņemams regulējams.

Lietus apģērba komplekts Lietus apģērba komplekts
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
2 Produkti
32
64
128
  1. Ūdensizturīgs komplekts
    As low as €139,00
  2. Lietus noteica bērni
    As low as €89,00
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
2 Produkti
32
64
128
To Top