Krekli

Ugunsizturīgs krekli

Gudri funkcionāli Ugunsizturīgs krekli ar slēptām pogām priekšpusē un ātrās atbrīvošanas funkciju. plašā klāstā atradīsi FR kreklus visām profesijām. Mums ir izturīgi un funkcionāli FR krekli rūpniecībai un servisam, ESD, vairāku standartu krekls bez metāla, kas tiek piegādāts 2. un 3. klases ugunsizturīgos kreklos. Funkcionāls liesmas slāpētājs vīriešu krekls atklātai videi. ir izgatavots no materiāliem, kas garantē augstu komfortu un papildina ar liesmu izturīgiem krekliem ar slēptu pogām un divām krūšu kabatām ar vākiem liesmu slāpējošs krekls ir īpaši piemērots darbam ērti ar bagātīgu piegulumu un labu kustību brīvību, ja nepieciešama liesmas izturība.

Ugunsizturīgs krekli lēti

Jūs atradīsiet arī ugunsizturīgus kreklus, Ugunsizturīgs kreklus lētus un flaneļa kreklus no mīkstas, ērtas kokvilnas darbam aukstos apstākļos. Ērti un funkcionāli fr krekli ar stilīgu dizainu jums, kas novērtē augstu kvalitāti apvienojumā ar efektīvu aizsardzību. Šeit jūs atradīsiet bezmetāla fr kreklus gan vīriešiem, gan sievietēm. Lēti Ugunsizturīgs krekli ir izgatavoti no auduma, kas garantē ļoti ērtu, vieglu un ērtu valkāšanu, īpaši atklātā darba vidē ar ērtu piegulšanu un labu mobilitāti.

Kā atrast liesmu slāpējošus kreklus

Ugunsizturīgs krekls ar slēptu aizdari jūs atradīsiet lielu liesmu slāpējošu kreklu izvēli, kas nodrošina maksimālu aizsardzību, drošību un komfortu visas darba dienas garumā. Augstākās klases Ugunsizturīgs krekli un liesmu slāpējošs un nemetāla darba krekls ar augstu aizsardzības vērtību Ugunsdrošības kolekcijas nodrošina maksimālu aizsardzību metinātājiem, elektriķu krekls ir viegls un ērts valkāšanai, rūpniecībā strādājošajiem un citām grupām, kuras ir pakļautas elektriskām briesmām, ugunsgrēkam un karstums, ķīmiskas vielas šķidrā veidā vai kas dzīvo bīstamā āra vidē.

Ugunsizturīgs krekli Ugunsizturīgs krekli
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
15 Produkti
32
64
128
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
15 Produkti
32
64
128
To Top