Džemperi

Atstarojošie džemperi

Izmantojot pareizos hi vis džemperus, jūs iegūsit komfortu un drošību. Hi vis darba džemperi ir izgatavoti, lai varētu droši pārvietoties darbā, un ir gan biezāki, gan plānāki modeļi. hi vis džemperi ar pastiprinātām kakla un plecu vīlēm. Mīksti un ērti atstarojošie džemperivīriešiem ar tvaika piegulumu un atstarotājiem visapkārt, lai jūs būtu redzams no visiem leņķiem. Apaļš kakla izgriezums un aproces apakšā un piedurknes papildu komfortam. atstarojošie džemperiar pastiprinātām kakla un plecu vīlēm un aprocēm.

Lēti atstarojošie džemperi

Lētajiem hi vis džemperiem ir rāvējslēdzējs, divas priekšējās kabatas un krūšu kabata. Mīksti un ērti hi vis džemperi ar atstarotājiem ļoti labai elastībai un elpošanai. Ir augsta apkakle, puse rāvējslēdzējs un aproces apakšā un piedurkņu galos papildu komfortam. Izvēlieties ērtu un modernu lētu hi vis džemperi oranžu, kas atbilst jūsu stilam Hi-Vis sporta kreklam! Džemperim ir pastiprinātas kakla un plecu šuves un trikotāžas rievotas aproces, 3. klase Hi-Vis ar segmentētu atstarojošu lenti, lai nodrošinātu labāku redzamību, ērts Hi-Vis džemperis no jaukas kokvilnas kvalitātes ar piegrieztu atstarojošu lenti īpaši labām stiepšanās spējām un elpojamībai.


Kā es varu atrast paziņojuma džemperi

Hi vis džemperu tumšā daļa ir 100% kokvilna un hi vis džemperi ir 100% poliesters. Mīksti un ērti hi vis džemperi ar atstarotājiem ļoti labai elastībai un elpošanai. Oranžā hi vis džempera tumšā daļa ir 100% kokvilna un oranžais hi vis džemperis ir 100% poliestera sporta krekls 3. klasē Hi-vis ar segmentētu atstarojošu lenti kakla džemperis 3. klasē Hi-vis ar segmentētu atstarojošu lenti papildu redzamībai ērts kapuci no Hi-vis un ar jauku kokvilnas kvalitāti.

Atstarojošie džemperi Atstarojošie džemperi
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
20 Produkti
32
64
128
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
20 Produkti
32
64
128
To Top