Bikses

Darba bikses

Atrodiet īstās darba bikses drošai un ērtai darba dienai. Mums ir liels vīriešu un sieviešu amatniecības bikšu sortiments ar daudzām funkcijām un kabatām, kā arī plašu izmēru un modeļu izvēli, sākot no elastīgām. Tāpēc darba bikses ir pašsaprotama izvēle jums, kas meklē maksimālu komfortu un drošību un E3 klases audumu, kas īpaši izstrādāts darbam metālrūpniecībā neatkarīgi no sezonas, un vīriešu darba bikses ir izturīgas un kvalitatīvas.

Darba bikses - Pērciet profesionālas darba bikses sievietēm, kas īpaši izstrādātas, lai izturētu smagos apstākļus. Īstās darba bikses sievietēm izgatavotas no izturīgiem materiāliem un pārbaudītas ir darba bikses, meistaru bikses, kas neko neatstāj nejaušības varā. Izturīgs un praktisks, kas palīdz pārgājienu padarīt par vēl patīkamāku pieredzi. Mūsu tiešsaistes darba bikšu klāstā varat izvēlēties no vairākiem dažādiem modeļiem, kas ir īpaši mīkstas un elastīgas ar konusveida kājiņām. Visu atradīsi gan aizsargbiksēs, gan galdnieka biksēs, gan ērtās darba biksēs sievietēm. Visi mūsu produkti ir norādīti par pārdošanas cenām un tiek garantēti par vislabāko cenu. Materiāls ir mīksts četros virzienos elastīgs audums, kas ir izturīgs un elastīgs.

Lētas darba bikses

Lētas darba bikses, izturīgas, izturīgas un ērtas un stilīgas darba bikses, kas nedaudz atvieglo jūsu dzīvi. Neaizmirsīsim par lielo pieprasījumu un visu, ko jūsu darbs var nozīmēt paneļiem, kas izgatavoti no fantastiska četros virzienos elastīga auduma priekšpusē. Jūs atradīsiet arī pilnu lētu darba bikšu izvēli sievietēm. Pareizām darba biksēm ir liela nozīme, tāpēc kāpēc samierināties ar mazāk izstrādātām, lai izturētu prasīgus darbus, neapdraudot komfortu.

Darba bikses sievietēm

Kā jau vairumam, arī sieviešu darba biksēm prasības gadu gaitā ir bijušas vienādas Darba Bikses Un Darba Apģērbs ļaujiet sev celt, kustināt, celt un vilkt, turot pie elementiem. darba bikses ir paredzētas komfortam, kustību brīvībai un ilgstošai izturībai. Tāpēc, kad mēs nolēmām izgatavot labākas darba bikses sievietēm Zviedrijā vissmagākajiem darbiem, mēs precīzi zinājām, ar ko sākt. Darba bikses ir lielākais interneta nodrošinātājs ar lētu darba bikšu ērtību un ērtu kustību, īpaši mīkstas un elastīgas lētas darba bikses ar konusveida kājām.

Darba bikses Darba bikses
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 329
32
64
128
Lapa
  1. High Vis Shell bikses
    As low as €179,00
  2. Multinorm čaulas bikses
    As low as €559,00
  3. Lietus bikses LEVEL 2
    As low as €99,00
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 329
32
64
128
Lapa
To Top