Vestes

Atstarojošās vestes

Atstarojošās vestes ar rāvējslēdzēju un atstarotājiem pa perimetru, lai jūs būtu redzams no visām pusēm. Sertificētas atbilstoši 2. klases hi vis vestēm ar augstu redzamību. Fluorescējoša dzeltena atstarojoša veste, lai jūs būtu redzams tumsā. Šeit jūs atradīsiet visu, sākot no sertificētām 3., 2. un 1. klases augstas redzamības vestēm līdz neklasificētām atstarojošām vestēm dažādās krāsās sarkanā, oranžā un dzeltenā Atstarojošās vestes visām vajadzībām un viegla hi-vis veste, kas ir patiesi redzama fluorescējošs audums, kas ir gan izturīgs, gan elastīgs.

Lētas Atstarojošās vestes

Lētas hi vis vestes un izturīgas hi vis vestes ar rāvējslēdzēju un atstarotājiem pa perimetru, lai būtu redzams no visām pusēm. Viegla veste ar labu redzamību. Atstarojoša lente visapkārt, arī uz piedurknēm, lai būtu redzams no visām pusēm. Priekšpusē rāvējslēdzējs un gudras atveres sānos, lai jūs varētu piekļūt savām parastajām kabatām. Pārliecinieties, ka esat redzams! Lēta Atstarojošās vestes oranža izgatavota no fluorescējošām hi vis vestēm, izturīga un elastīga. Plašas atstarojošas svītras arī uz pleciem padara jūs redzamu no visiem virzieniem. Hi vis vestes un ērta hi vis veste ar bultu oderi, kas piemērota vairākām profesijām un valkājama visu gadu ar daudzām praktiskām kabatām darbarīkiem un aksesuāriem.

Atstarojošās vestes dzeltenā elektrībā. apelsīns

Atstarojošās vestes ir ūdeni un netīrumus atgrūdošas, tām ir paslēpts spēcīgs vienvirziena rāvējslēdzējs. Tam ir vairākas praktiskas kabatas ar rāvējslēdzēju un aizmugurējā ķengurkabata oranžai labi redzamai vestei. Papildu komfortam mugura ir pagarināta un apakšējā mala regulējama ar aukliņu. Moderna augstas redzamības veste sarkanā hi vis vestē, kas izgatavota no ūdensnecaurlaidīga auduma, kas elpo. Vestei ir augsta apkakle un mīksta atstarojošās vestes un ērta augstas redzamības veste ar pāļu oderi, kas piemērota vairākām profesijām, kuras var izmantot.

Atstarojošās vestes Atstarojošās vestes
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
16 Produkti
32
64
128
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
16 Produkti
32
64
128
To Top