Par mums

Mēs piedāvājam saviem klientiem augstas kvalitātes darba apģērbu ar funkcionālu un mūsdienīgu dizainu, darba apavus, darba cimdus un individuālos aizsardzības līdzekļus (IAL). Jums, kā klientam, ir pieejams plašs darba apģērbu klāsts, no kā izvēlēties, un ar jaunākas tehnoloģijas palīdzību mēs jums atvieglojam piemērota apģērba atrašanu. Mūsu vietnē jūs varat ērti meklēt darba apģērbu pēc dažādiem kritērijiem, pievienot to savam vēlmju sarakstam, un pēc tam atrast un salīdzināt dažādus jūs interesējošos produktus. Ja neatrodat to, ko meklējāt mūsu vietnē - laipni lūdzam sazināties ar mums. Mēs pastāvīgi paplašinām mūsu vietnē pieejamo preču klāstu.

Lai gan mums jau ir visplašākais darba apģērbu klāsts, mēs cenšamies nepārtraukti paplašināt savu sortimentu, sadarbojoties ar augstas kvalitātes piegādātājiem, lai mūsu klienti varētu atrast dažādus risinājumus darba apģērba izvēlē. Mūsu galvenais mērķis ir, lai jūsu uzņēmums, mūsu interneta veikalā atrastu tieši to, ko meklējat.

Tā kā mūsdienās kļūst arvien grūtāk novilkt robežu starp darbu un atpūtu, mēs vēlamies nodrošināt arī produktus, ko var izmantot brīvajā laikā: sportojot, dārzkopībā vai lietainās dienās.

Swedwear biznesa ideja

Mēs pārdodam darba apģērbu, darba cimdus un darba apavus profesionāļiem ar augstām prasībām pret darba apģērba funkcionalitāti, kvalitāti, drošību un dizainu. Mēs pārdodam savus produktus, izmantojot mūsu tiešsaistes veikalu, vai noslēdzot tiešus līgumus ar mūsu klientiem.

Mūsu biznesa ideja ir tiešsaistē pārdot plašu augstas kvalitātes darba apģērbu klāstu par konkurētspējīgu cenu. Mūsu mērķauditorija ir uzņēmumi, kas vēlas iegādāties atpazīstamu zīmolu darba apģērbus par pieņemamām cenām.

Mūsu vīzija

Mēs būsim pasaulē vadošais darba apģērbu, darba cimdu, darba apavu un profila apģērbu piegādātājs dažādu profesiju profesionāļiem. Mūsu produktu galvenais mērķis ir atvieglot profesionāļu darbu.

Mūsu galvenais mērķis ir kļūt par vadošo darba apģērbu izplatītāju ne tikai Eiropā, bet arī Āzijā un Austrālijā. Ar mums klienti var atrast risinājumu savām ikdienas vajadzībām neatkarīgi no tā, kur viņi atrodas. Izvērtējot zīmolus Swedwear, mēs galvenokārt koncentrējamies uz kvalitāti, dizainu, drošību un funkcionalitāti. Mēs esam rūpīgi atlasījuši labākos zīmolus, kas atbilst mūsu augstajiem standartiem, lai jūs kā klients varētu justies droši, iegādājoties preces no mums. Mēs cenšamies pilnveidot savu plašo produktu portfolio, tāpēc vēlamies nodrošināt arī profila, drukas un dāvanu preces, lai mūsu klientiem nebūtu jāmeklē citi izplatītāji savu vajadzību apmierināšanai.

Mums ir ļoti svarīgi pastāvīgi pilnveidoties un pievērst uzmanību mūsu klientu vēlmēm un vajadzībām. Ja mūsu produktu klāstā kaut kā trūkst, mēs darīsim visu iespējamo, lai to nodrošinātu, lai mūsu klientiem varētu piedāvāt efektīvu risinājumu. Esam atvērti īpašiem pasūtījumiem un ieteikumiem dažādiem pakalpojumu sniedzējiem.

Vide un atbildība

Mēs piegādājam tikai tādu ražotāju produktus, kas atbilst spēkā esošajiem tiesību aktiem un, kuriem ir stingra politika attiecībā uz vides un darba apstākļiem. Jums kā klientam nav jāuztraucas par ētikas trūkumu attiecībā uz vidi vai cilvēktiesībām, kā arī par spēkā esošo tiesību aktu vai starptautisko līgumu pārkāpumiem.

Izvēloties Swedwear, piegādātāji nes pilnu atbildību, tāpēc mēs rūpīgi izvēlamies ar kuriem ražotājiem vēlamies sadarboties. Izvēloties mūs, jūs zināt, ka jūsu piegādātājs uzņemas atbildību gan Zviedrijas robežās, gan arī ārpus tās.

To Top