Jakas

Ugunsizturīga jaka

Liesmu slāpējoša jaka ziemas valkāšanai, ar izturīgu nodrošina optimālu aizsardzību saskaņā ar jaunākajiem Eiropas standartiem un sertifikātiem, kā arī vairāk standarta aizsardzību. Runājot par Ugunsizturīgs jakām, jūsu drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Ugunsizturīga jaka aizsardzība Mūsu liesmu jaku jakas ir izgatavotas no ugunsizturīgiem jaku materiāliem. Apstrāde mijiedarbojas ar materiālā esošo kokvilnu un nodrošina pastāvīgu aizsardzību apģērba laikā. Liesmu slāpējoša, bez oderes apvalka, ļoti elastīga apvalka apvalka, kuras materiāls pēc būtības ir liesmu slāpējošs, raksturīgs E3 klases audums, kas īpaši izstrādāts darbam metāla rūpniecībā. Liesmas izturīgas jakas nodrošina, ka mugura tiek uzturēta silta un aizsargāta pat zem kustīgiem materiāliem, kas garantē augstu komfortu un optimālu funkcionalitāti. Metināšanas jaka ar atstarojošām detaļām labākai redzamībai.

Lētas Ugunsizturīga jaka

Lētas ugunsdrošas jakas, izturīgas un oderētas ziemas parka, kas ir lieliski piemērotas darbam atklātā un aukstā vidē. satur daudzstandarta lētu ugunsdrošu apvalku metināšanas un metināšanas apģērbu liesmu slāpējošās jakas, kā arī liesmu slāpējošās jakas un oderētu ziemas jaku. Mums ir plašs mūsu E3 klases ugunsdrošo jaku klāsts sievietēm, kura ir īpaši izstrādāta darbam metālrūpniecībā. Viegli pieejamas kabatas visām jūsu vajadzībām apvienojumā ar labu piegulšanu, ērtu materiālu un paaugstinātu drošību padara šīs ugunsizturīgs jakas ar sieviešu piegriezumu, kas izgatavotas no izturīga materiāla un ir izstrādātas kā izcila izvēle ekstremālos un prasīgos darba apstākļos.


Kā es varu atrast Ugunsizturīga jaka

Liesmu slāpējoša, oderēta ziemas jaka kombinācijā ar apģērbiem no abām kolekcijām, kā vēlaties. 360 grādos redzama, bet ne Ugunsizturīga jakaziemas jaka ir izstrādāta, lai aizsargātu pret šļakatām, var arī savienot tās ar mūsu Ugunsizturīga jaka jakas ir paredzētas, lai aizsargātu pret izkausētu metālu šļakatām un starojuma siltumu, vienlaikus saglabājot oderi siltu. Ir uzšūtas un optimāli novietotas atstarojošas detaļas, izliektām piedurknēm, pagarināta aizmugure ugunsdroša jaka un bezoderes jaka no kvalitatīva E3 klases auduma, kam īpaši izstrādātas liesmas jakas ir ideāli piemērotas darbam atklātā un aukstā vidē metālrūpniecībā, kur izkusis. Flame jakas ir pretliesmojoša jaka ziemai ar izturīgu slēptu vienvirziena metāla rāvējslēdzēju un praktiskām kabatām, un tajā ir gudras detaļas, piemēram, iekškabata ar iekšējo tālruņa kabatu.

Ugunsizturīga jaka Ugunsizturīga jaka
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 49
32
64
128
Lapa
 1. Liesmas jaka 4030 FLAM
  As low as €189,00
 2. Pretliesmas jaka
  As low as €118,00
 3. Multinorm ziemas jaka
  As low as €409,00
 4. Multinorm ziemas jaka
  As low as €333,00
 5. Multinorm jaka
  As low as €211,00
 6. Multinorm Inherent jaka
  As low as €259,00
 7. Multinorm ziemas parks
  As low as €499,00
 8. Pretliesmas jaka
  As low as €116,00
 9. Anti-Flame ziemas jaka
  As low as €239,00
 10. Flamestat jaka 4965 MFA
  As low as €399,00
 11. Flamestat jaka 4174 ATHS
  As low as €369,00
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 49
32
64
128
Lapa
To Top