Krekli

Atstarojošie krekli

Augstas redzamības kreklus, ko sauc arī par tenisa kreklu, var raksturot kā vīriešu darba kreklu krustojumu. Apģērbi ir pieejami daudzās dažādās krāsās un bieži tiek raksturoti kā ideāls vasaras apģērbs. Neatkarīgi no tā, metināšanas krekls ar garām piedurknēm ar sertificētu aizsardzību metināšanai. labākie atstarojošie kreklidarbam ir apģērbs, ko var valkāt visu gadu un valkāt uz augšu vai uz leju. Darba krekls ir labi redzamā krāsā ar kontrastējošām krāsām uz piedurknēm.

Labi redzami Atstarojošie krekli

Labas redzamības krekliem vēlams atrasties tuvu figūrai uz ķermeņa, kā arī tuvu krūtīm un bicepsam. Citiem vārdiem sakot, mēģiniet nevalkāt brīvus augstas redzamības kreklus, kas var radīt ikdienišķa iespaidu. Tas atšķiras no augstas redzamības darba krekliem, kur ir lielāka brīvība sēdēt. Tas nerada vaļīgu iespaidu par brīvību, kā to dara pārāk liels džentlmenis.

Stilīgo hi vis kreklu vīriešu kopšanas instrukcijas

Stilīgs High Visibility vīriešiem, kā jau minēts iepriekš, ir šīs vasaras obligāts apģērbs, kur viss lieliski sader viens ar otru, atstarojošie krekli ir obligāts apģērbs, ko veido bezmaksas tirgotāji, kas nozīmē, ka katram veikalam ir savs jums pieder vietēji atlasīti augstas redzamības darba krekli.

Atstarojošie krekli Atstarojošie krekli
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
5 Produkti
32
64
128
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
5 Produkti
32
64
128
To Top