Piegādes noteikumi un nosacījumi

Lai Swedwear saviem klientiem nodrošinātu izcilu apkalpošanu, mēs aktīvi strādājam pie piegādes noteikumiem.

Piegādes noteikumi

Preces parasti tiek nosūtītas 1-5 darbadienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas.

Preču krājumi & preces, kas neatrodas noliktavā

Visas preces visbiežāk atrodas mūsu noliktavā vai mūsu piegādātāju noliktavā. Ja prece pasūtīšanas brīdī nav noliktavā, mēs informēsim klientu par iespējamo preces piegādes laiku. Mums ir ļoti svarīgi, lai jūs saņemtu preci pēc iespējas ātrāk, un mēs darām visu iespējamo, lai iekļautos piegādes laikā. Iespējams, dažreiz tas var aizņemt nedaudz ilgāku laiku, nekā paredzēts, piemēram, ja gaidām preces piegādi no kāda no mūsu piegādātājiem. Ja prece tiks ievietota mājaslapā atkārtoti, mēs informēsim jūs par paredzamo piegādes laiku, lai jūs varētu izvēlēties – pieņemt vēlāku piegādi vai atcelt pasūtījumu. Ja piegādes laiks dažādiem produktiem būtiski atšķirsies, mēs piegādāsim jūsu pirkumu pa daļām.

Piegādes veids

Mēs piegādājam sūtījumus privātpersonām un uzņēmumiem visā pasaulē. Mēs, galvenokārt, piegādājam ar Postnordic, Schenker vai TNT. Klients varēs saņemt paku no kurjera vai tā tiks nogādāta uzņēmumam.

Preču atgriešana un apmainīšana

Sazinieties ar mums uz e- pastu - info@swedwear.uk, lai saņemtu norādījumus par preču atgriešanu. Pasūtījuma atgriešana notiek par saviem (klienta) līdzekļiem, izņemot gadījumus, kad prece ir bojāta vai esam to nepareizi iepakojuši. Prece, ko vēlaties atgriezt, jāsūta kā paka, nevis pasts. Lai mēs varētu identificēt pasūtījumu, piegādes kvītij ir jābūt ievietotai pakā, kas tiek sūtīta atpakaļ. Mēs pieņemam atpakaļ atsūtītas preces arī tad, ja jūs neesat sazinājies ar mums pirms preces nosūtīšanas atpakaļ. Klients nes pilnu atbildību par atgriežamajām precēm to transportēšanas laikā. Tāpēc, atgriežot preces, mēs jums iesakām izvēlēties piegādi ar izsekošanas iespēju. Workwear Online neuzņemas atbildību par precēm līdz tās nonāk pie mums, saglabājot ķīlas maksu līdz preču atnākšanai.

Preču atgriešanas un apmainīšanas adrese:

Workwear North AB
Stationsvagen 27
141 40 Huddinge
+46725252025
Sweden

Preces jāatgriež neizmantotas. Visām atgrieztajām precēm jābūt iesaiņotām maisiņā vai oriģinālajā iepakojumā. Oriģinālais iepakojums nedrīkst būt sabojāts. Preces, kas atgrieztas pret pasta sūtījumu izmaksām vai ir tikušas atliktas, netiek pieņemtas. Nepilnīgas atgriešanas gadījumā (ja prece ir netīra, tai nav oriģinālā iepakojuma vai tā ir vecāka par 30 dienām), no klienta iekasēsim 30% no preces cenas.

Transportēšanas rezultātā sabojātas preces

Par transportēšanas rezultātā radušiem bojājumiem, nekavējoties jāziņo pārvadātājam un Workwear Online. Saņemšanas brīdī noteikti pārbaudiet savu sūtījumu, kā arī to, vai esat saņēmis pareizo paku un preču skaitu, salīdzinot ar piegādes informāciju, un to, vai kāda no precēm nav bojāta.

Prečes ar defektiem vai trūkstošas preces

Par defektiem vai trūkstošām precēm jāziņo Swedwear 8 dienu laikā no rēķina izrakstīšanas datuma.

Pārdevēja piegādes pienākumi

Mazumtirgotājs jums nosūtīs preci 30 dienu laikā no pasūtījuma veikšanas dienas. Tomēr, ir iespēja vienoties par citu pieņemamu piegādes laiku. Ja tirgotājs nepiegādā preces laikā un tas nav bijis atkarīgs no jums, jums ir tiesības lauzt līgumu. Ja jūs atceļat līgumu, tirgotājam ir jāatmaksā jūsu samaksātā summa. Tas notiks ne vēlāk kā 30 dienu laikā no dienas, kad tirgotājs ir saņēmis jūsu paziņojumu par līguma laušanu.

Produkti, kas ir krāsoti, apdrukāti vai izšūti

Produktus, kas ir tikuši krāsoti, apdrukāti vai izšūti, nevar atgriezt, ja vien izstrādājumam nav acīmredzami defekti. Saskaņā ar pārdošanas likuma galveno noteikumu, patērētājam ir tiesības 14 dienu laikā kopš iegādes brīža atgriezt preci pārdevējam. Tomēr, ir dažas situācijas, kad atteikuma tiesības nav spēkā. Tas attiecas, piemēram, uz gadījumiem, kad runa iet par personalizēti izgatavotu izstrādājumu , kas ietver krāsainus izstrādājumus, apdrukas vai izšuvumus. Taču, ir iespējams atgriezt produktu ar acīmredzamiem defektiem, pat ja tas ir izgatavots pēc pasūtījuma.

To Top