Cimdi

Darba cimdi

Iegādājieties pareizos darba cimdus un saglabājiet saprātīgu temperatūru. Ir daudzi veidi, kā saglabāt rokas sausas un labā stāvoklī. Neatkarīgi no tā, kuru ceļu izvēlaties, mums ir ko piedāvāt. Padoms: Iegādājieties plānu iekšējo cimdu darba cimdiem un iegūsiet risinājumu, kas darbojas gandrīz visās situācijās. Rokas nav tas, kas jums vienmēr ir prioritāte, un ir viegli aizmirst, cik atkarīgi mēs esam no savām rokām.

Lēti darba cimdi

Mēs rūpējamies par savām rokām un aizsargājam tās no aukstām, cietām virsmām, asiem priekšmetiem un netīrumiem. Mēs zinām, cik svarīgi ir rūpēties par savām rokām un nodrošināt plašu preču klāstu. Ja jums patīk dažādi sporta veidi un aktivitātes, jums var būt nepieciešami dažāda veida darba cimdi. Diemžēl pāris nav piemērots visiem jūsu piedzīvojumiem. darba cimdiem lietošanai ziemā jābūt nedaudz stiprākiem un izgatavotiem no ādas vai izturīgiem neilona materiāliem. Ir arī svarīgi, lai tie nodrošinātu mitruma aizsardzību un ātri izžūtu pēc saskares ar sniegu un ledu.

Kā es varu atrast darba cimdus ziemā

Ja meklējat ziemas darba cimdu pāri, iespējams, vissvarīgākais ir, lai tie būtu ērti valkājami, stilīgi, diskrēti un tiem būtu ikdienā nepieciešamās funkcijas. Mums ir ziemas darba cimdi, kas lieliski darbojas ar jūsu tālruņa skārienekrānu. Šāda veida ziemas darba cimdus var viegli papildināt ar darba cimdu, un tad, kad ir patiešām auksts, tas var gudri izvēlēties starpslāni.

Atšķirība starp oderētiem darba cimdiem

Daudzi cilvēki dod priekšroku klasiskiem trikotāžas oderi mehāniķiem ikdienas lietošanai. Šeit jūs atradīsiet mehāniķu cimdus visiem gadījumiem! Elastīgi un izturīgi oderi mehāniķa cimdi, stilīgi un silti ādas cimdi, papildus aizsardzībai pret salu, ja rokas ir darba cimdi, ir brīnišķīgs aksesuārs. Ādas cimdi un trikotāžas ādas darba cimdi ir ļoti atšķirīgi viens no otra un tāpēc piešķir jūsu tērpam pavisam citu stilu. Vienkārši sakot, tiem, kas meklē elegantāku un stilīgāku stilu, ādas darba cimdi ir pareizā izvēle, savukārt ādas darba cimdi ar oderi ir tiem, kas vēlas būt bohēmiskāki un atraisītāki.

Stilīgi silti darba cimdi

Protams, abos stilos ir silti darba cimdi un dūraiņi, un galu galā tas galvenokārt ir par to, ko jums ir ērti valkāt ādā, piemēram, piešķirt elegantu izskatu, sildot rokas. Tāpat kā dūraiņi vai adīti cimdi, tie rada mīkstu un relaksētu izskatu. Tad varbūt ir vērts ieguldīt siltākos sieviešu elektriķa cimdos un ļaut tiem palikt siltiem pat ziemas aukstumā.

Kāda izmēra man vajadzētu oderētu darba cimdu

Ja jūsu oderētais darba cimds ir pārāk mazs vai pārāk liels, tas var veicināt arī elektriķa cimdus. Dabiskie materiāli, piemēram, āda un vilna, silda vairāk nekā sintētiskie materiāli. Mēs esam rūpīgi atlasījuši augstas kvalitātes sieviešu cimdus un dūraiņus dažādās krāsās, materiālos un stilos. Mums ir viss no vienkāršiem elektriķa cimdiem līdz ekskluzīviem ādas darba cimdiem un ļoti siltiem ādas darba cimdiem, katrs var atrast kaut ko siltu un stilīgu, kas atbilst savam personīgajam stilam. Vai jums nepieciešama palīdzība darba cimdu izvēlē? Šeit Jūs atradīsiet skaistus un funkcionālus ūdensizturīgus darba cimdus no ādas vīriešiem. Mums ir top cimdi, kas ir lieliski piemēroti dažādām aktivitātēm brīvā dabā, kā arī elastīgi, silti darba cimdi, kas viegli papildina citus mūsu ūdensizturīgos darba cimdus, lai jūs varētu viegli atrast pāri.

Darba cimdi Darba cimdi
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 55
32
64
128
Lapa
 1. Darba cimdu āda
  As low as €8,00
 2. Darba cimds
  As low as €17,00
 3. Darba cimds
  As low as €17,00
 4. Darba cimdu odere
  As low as €19,00
 5. Darba cimdu odere Āda
  As low as €54,00
 6. Darba cimdu odere Āda
  As low as €34,00
 7. Darba cimdu odere
  As low as €24,00
 8. Darba cimds
  As low as €20,00
 9. Darba cimds
  As low as €19,00
 10. Darba cimds
  As low as €17,00
 11. Darba cimds - Flex Fit
  As low as €12,00
 12. Darba cimdu odere, WR
  As low as €16,00
 13. Darba cimdi Ādas 12-pac
  As low as €52,00
 14. Griezuma aizsargcimds
  As low as €16,00
 15. Griezuma aizsargcimds
  As low as €17,00
 16. Darba cimdu odere
  As low as €10,00
 17. Darba cimdu odere
  As low as €9,00
 18. Darba cimdu odere
  As low as €11,00
 19. Ādas darba cimdi
  As low as €8,00
 20. Ādas darba cimdi
  As low as €16,00
 21. Metināšanas cimdi
  As low as €12,00
 22. Ādas darba cimdi
  As low as €11,00
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 55
32
64
128
Lapa
To Top