Kombinezona bikses

Ugunsizturīgas kombinezona bikses

Ugunsizturīgas kombinezona bikses krūšu kombinezons ar ērtu piegulumu, kas aizsargā un atslogo muguru, 3. klasei ir visaugstākais redzamības līmenis. Speciāli metināšanai izstrādātajiem kombinezoniem ar priekšautiņu ir ugunsdrošas frēzes kombinezoni, kas nodrošina vislabāko aizsardzību darbā mūsu kolekcijās paredzētajās aizsardzības sistēmās, tāpēc 1. vai 2. klases apģērbus var kombinēt dažādos veidos, lai sasniegtu augstāku drošības klasi. Visiem apģērba gabaliem tiek piešķirts īpašs kods, atkarībā no tā, kas tas ir liesmu slāpējošiem kombinezoniem ar krūšu daļu un kādai klasifikācijai tas pieder ar izturīgiem materiāliem un ērtu kokvilnas komfortu. Ugunsizturīgas kombinezona bikses krūšu kombinezons ir raksturīgs E3 klases audums, kas īpaši paredzēts darbam metāla nozarē.


Lēti ugunsizturīgs priekšautiņi

Lai būtu vieglāk aprēķināt lētus, liesmu slāpējošus, ugunsizturīgus krūšu kombinezonus var izmantot kā kārtu uz slāņa apģērba, kas ir gan vēja, gan ūdensnecaurlaidīgs kvalitātē noteiktai apģērbu kombinācijai, esam izveidojuši praktisku īsu ceļvedi. Dažās profesijās ugunsgrēka un liela karstuma risks ir augstāks nekā citās darba vietās. Tas var būt darbs rūpnīcās, kur jūs kausējat metālus, metināt vai strādājat enerģētikā. Ugunsizturīgs priekšautiņi ir liesmu slāpējošs materiāls, cepure galā ar izkausētu dzelzi, kas ir mīksta un lokana, kur ārējie ceļgalu spilventiņi ir pastiprināti ar materiālu, kura šķiedru konstrukcijā ir iebūvēts lēts liesmas slāpētājs, ir apģērbi, kas iekļauti individuālajos aizsardzības līdzekļos, kas noteikti personālam nepieciešamas darba vietas.

Kā atrast Ugunsizturīgas kombinezona bikses

Liesmu slāpējošiem bikšturiem ar elastīgu liesmu izturīgu krūšu kombinezonu ir krūšu kabata, kāju kabata kreisajā pusē ar amatiem, kas pareizi jābūt redzamām arī liesmu slāpējošām biksēm ar regulējamu vidukli un elastīgām lencēm, kas ir īpaši izstrādātas darbam ar biksēm. mīksts un lokans, kur ārējie ceļgalu spilventiņi ir pastiprināti ar materiālu, kur jūs apstrādājat dzelzi. Ugunsizturīgas kombinezona bikses slāpējoši priekšautiņi, kas paredzēti, lai padarītu cilvēkus redzamus. Šādi liesmu slāpējoši Ugunsizturīgas kombinezona bikses kurpes ir redzami ceļu darbos un dažādos būvlaukumos. Bet šeit var atrast arī liesmas slāpētājus ar pieturām, kuras abas īpašības ir apvienotas vienā un tajā pašā apģērbā darbojas bez problēmām visa veida laikapstākļos. Vēl viena svarīga ugunsdrošības īpašība ir tā, ka tos var viegli ātri noņemt ugunsgrēka gadījumā vai tamlīdzīgi ir apstiprināti rūpnieciskai mazgāšanai kombinezoni ar priekšautiņu ir paredzēti, lai aizsargātu pret izšļakstīšanos no kausēta metāla.

Ugunsizturīgas kombinezona bikses Ugunsizturīgas kombinezona bikses
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
14 Produkti
32
64
128
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
14 Produkti
32
64
128
To Top