Šorti

Atstarojošie šorti

Atstarojošie šorti ir ideāls darba apģērbs siltos apstākļos, kad arī jums ir jābūt īpaši redzamam. Mūsu hi vis šorti ir izgatavoti no dzeltena, oranža un sarkana Atstarojošie šorti auduma, lai uzlabotu jūsu redzamību naktī un sarežģītos laikapstākļos, piemēram, miglā, mīksti, labi redzami darba šorti gludā lietū un sniegā. Tie ir aprīkoti arī ar atstarotājiem, kas atstaro gaismu no apkārtnes. Ērti amatnieku šorti ar lieliski pieguļošām pastiprinātām brīvām nagu kabatām un īpaši ietilpīgu aizmugurējo kabatu ar zemiem, labi redzamiem darba apģērba šortiem ar īpaši elastīgiem četrvirzienu elastīgiem paneļiem.

Atstarojošie šorti

Mums ir gan drošības hivis šorti vīriešiem, gan lēti hivis šorti sievietēm. Lēti hi vis šorti ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem, lai tos turētu rokās, un daudziem ir elastīgs dizains bez kompromisiem. 3/4 garās kājas nodrošina vēsu stilu, kas ir pilnībā vai daļēji elastīgs, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un kustību brīvību, kas uzlabo redzamību, strādājot skarbos apstākļos, šorti ir izgatavoti no netīrumus, eļļu un ūdeni atgrūdoša materiāla ar mīkstu kokvilnu iekšpusē.

Kā atrast Atstarojošie šorti

Augstas redzamības sieviešu šorti ar īpaši elastīgiem četrvirzienu elastīgiem paneļiem. Stretch paneļi jostasvietā, protams, nodrošina komfortu, mūsu sieviešu hi vis darba šorti ir sertificēti saskaņā ar pašreizējiem Eiropas standartiem, un tos var kombinēt ar drošības sertifikātiem, lai vēl vairāk uzlabotu jūsu redzamību hi vis darba šortos Atstarojošie šorti 1. klases šorti ar elastīgiem paneļi priekšpusē, kas nodrošina izcilu komfortu valkātājam ilgtspējīgi augstas redzamības šorti, kas izgatavoti no vieglas organiskās kokvilnas.

Atstarojošie šorti Atstarojošie šorti
To Top