Bikses

Darba lietus bikses

Lietus bikses labi redzamas jums ar darba uzdevumiem, kas bieži prasa lietus un gruvešus, var būt prātīgi ieguldīt patiešām ērtās darba lietus biksēs un augstas kvalitātes ūdensnecaurlaidīgās darba biksēs. Ir multinorm ar lencēm un pastiprinātiem ceļgaliem ir nepieciešams bez vajadzības vēsties un slapināt, kad esam izstrādājuši plašu ūdensnecaurlaidīgu darba lietus bikšu klāstu no dažādiem populāriem zīmoliem visām gaumēm. Labs piegulums ar platu gumiju aizmugurē, regulējamām un noņemamām lencēm un regulējamiem kāju galiem ar pogām un velcro. Vēja un ūdensnecaurlaidīgas lietus bikses ar līmlentām šuvēm, kas saglabā sausumu lietū, un ūdensnecaurlaidīgas virsbikses, lai atvieglotu darbu ekstremālos laikapstākļos.


Lētas lietus bikses

Papildus kvalitatīvām lētām darba lietus biksēm sievietēm un vīriešiem, mums ir arī izturīgas ūdensizturīgas lētas lietus bikses sievietēm ar pieskaņotām jakām, kas piemērotas gan bērnudārza, gan skolas pagalmam, vai arī, ja kopā veicat citas āra aktivitātes, izturīgas, bet plkst. tajā pašā laikā kustīgs lietus apģērbs, kurā arī jūs noteikti jāredz. var ātri mainīties, taču jūs vienmēr varat būt soli priekšā. Ar ūdensnecaurlaidīgu lētu lietus bikšu pāri mugursomā jūs paliksit sausas un modras ūdensnecaurlaidīgas virsbikses ir paredzētas prasīgiem uzdevumiem ekstremālos laikapstākļos.

Kam vajadzētu ūdensnecaurlaidīgas bikses

Protams, ir patīkami atrasties ārā arī tad, kad līst lietus, ja vien tavas ūdensizturīgās darba bikses atgrūž mitrumu un uztur ķermeni siltu un sausu. Mūsu darba lietus bikses ir piemērotas gan darba vietai, gan smagākām aktivitātēm. Šeit jūs atradīsiet patiešām labas kvalitātes ūdensnecaurlaidīgas bikses, ūdensnecaurlaidīgas darba bikses, funkcionālas, izturīgas, kā arī stilīgas un ērtas. Ūdensnecaurlaidīgās bikses ir vēja un ūdens necaurlaidīgas ar metinātām šuvēm, kas neļauj nevienam saslapināt jūsu vietā, veicot uzdevumus, kas prasa izturīgas, bet tajā pašā laikā elastīgas ūdensnecaurlaidīgas bikses ir vēja un ūdens necaurlaidīgas, un tām ir spēcīgas darba ūdensnecaurlaidīgas virsbikses efektīvai aizsardzībai pret ilgstošu lietu un vējš.

Ūdensizturīgas bikses Ūdensizturīgas bikses
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
15 Produkti
32
64
128
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
15 Produkti
32
64
128
To Top