Krekli

Darba krekli

Darba krekli no izturīga kokvilnas auduma ļoti augstas kvalitātes - ideāli piemēroti gandrīz visu veidu darbiem gan iekštelpās, gan ārā. Darba krekliem ir garas piedurknes, pastiprināts elkonis, gluda aproce un divas krūšu kabatas ar vākiem. piedāvā virtuves un servisa darbiem, amatniecībai un citiem servisa darbiem īpaši pielāgotus darba kreklus. Mūsu klāstā jūs atradīsiet kreklus vairākos dažādos modeļos un krāsās - jūsu izvēle ir liela.

Lēti darba krekli

Ar mūsu lētajiem darba krekliem jūs darbā izskatīsities profesionāli, ar tiem ir viegli strādāt un tie var izturēt lielas slodzes. Jūs atradīsiet plašu augstas kvalitātes darba kreklu izvēli visiem mērķiem un nozarēm. Darba kreklus no var izmantot gan darbam, gan atpūtai, un mūsu klāstā jūs noteikti atradīsiet to, ko meklējat. Lēti darba krekli ir pieejami daudzos dažādos variantos un dizainos.

Kā atrast vīriešu darba kreklus?

Neatkarīgi no tā, vai strādājat birojā, veikalā, būvlaukumā vai ražošanā, mūsu klāstā noteikti atradīsiet sev piemērotu kreklu. Jums nav jāpiekāpjas komforta, dizaina vai funkcionalitātes ziņā. Vīriešu darba krekli ir viena no svarīgākajām lietām stilīgā vīriešu garderobē.

Atšķirība starp darba krekliem 100% kokvilna

Būtībā ir 100% kokvilnas darba krekli, kas ir stilistiski piemēroti visiem dzīves gadījumiem. Ja plānojat iegādāties sieviešu darba kreklus, ir ļoti svarīgi, lai tie derētu. Ja krekla apkakle ir pārāk liela, tas būs skaidri redzams, uzliekot to uz visām pogām un apsaitējot kaklasaiti ap kaklu. Savukārt, ja krekls ir jāvalkā ar atpogātu apkakli, atpogātā apkakle dažkārt var izskatīties pat labāk, ja apkakles izmērs ir nedaudz pievilkts. Darba krekli 100% kokvilna ir viens no mums tuvākajiem apģērbiem, vienalga, sieviešu darba krekli vai flaneļa krekls. Mūsu plašajā klāstā atradīsiet arī visu, sākot no džinsa krekliem līdz krekliem ar pogām un apkaklēm dažādos piegriezumos un stilos.

Darba krekli Darba krekli
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 50
32
64
128
Lapa
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 50
32
64
128
Lapa
To Top