Džemperi

Ugunsizturīgs Džemperi

Ugunsdrošs džemperis un bezmetāla apģērbs, ko var izmantot gan ar funkcionāliem risinājumiem, gan ar tik nepieciešamo komfortu, kad tas visvairāk nepieciešams Ugunsdrošs un bezmetālu vilnas apģērbs, ko var izmantot kā ērtu sporta kreklu, kas ļauj ērti pārvietoties. Liesmu slāpējošo džemperu apģērbs nodrošina labu aizsardzību pret karstumu, vienlaikus sasilstot liesmu slāpējošajos darba sporta kreklos. Liesmu slāpējoši darba sporta krekli brīdinājuma krāsā, kas ir viegls un vienlaikus augstas veiktspējas un izturīgs. Pildīts ar funkcionāliem risinājumiem un tik ļoti nepieciešamo komfortu, kad tas visvairāk nepieciešams.

Lēti liesmu slāpējoši krekli

Ja jūsu darbam ir nepieciešami vislabākie iespējamie lētie liesmas slāpējoši darba sporta krekli un izturība, jums ir nepieciešami daudzstandarta sieviešu apģērbi, kā arī plecu vīles un rievotas adītas aproces. Lētajiem Ugunsizturīgs džemperiem ir aizsprostojums un aizsargājoša vērtība, un segmentētie atstarotāji padara jūs vēl pamanāmāku, kas garantē izturību pret plīsumiem un nodilumizturību atklātā darba vidē, kas paredzēta darba vidēm, kur uzticama veiktspēja un komforts ir ļoti svarīgi.

Kā atrast ugunsizturīgs džemperus

ugunsizturīgs džemperi ar pastiprinātu kaklu jaunajā kolekcijā ir raksturīgi, kas nozīmē, ka liesmas slāpētājs ir iebūvēts šķiedrās. Tas nodrošina izturīgus, vieglus un ērtus ugunsizturīgs Jumpers apģērbus, lai strādātu ērtā un elastīgā džemperī ar brīdinājuma krāsu un multinorm funkciju komfortablu liesmas aizsardzības džemperi kvalitatīvu sporta kreklu ar segmentētiem atstarojošiem pārnesumiem, kas nodrošina uzlabotu elastību un lielisku elpošanu.

Ugunsizturīgs džemperis Ugunsizturīgs džemperis
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
17 Produkti
32
64
128
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
17 Produkti
32
64
128
To Top