Ugunsizturīgais apģērbs

Ugunsizturīgais apģērbs

Ugunsdrošs darba apģērbs novērš liesmas izplatīšanos un Ugunsizturīgs darba apģērbs ierobežotu laiku aizsargā pret karstumu pret dažādiem riskiem: loka, starojuma siltumu, liesmām un karstumu, izkausēta metāla šļakatām, metināšanas blusām, ATEX vidi, ķīmiskām vielām un ceļu satiksmes negadījumiem. Ugunsizturīgais apģērbs klāsts ir liels, un šeit jūs atradīsiet ugunsizturīgus darba apģērbus tiem, kas strādā ar kausētu metālu, metinātājiem, naftas ķīmijas rūpniecībā, enerģijas ražošanā vai ATEX klasificētā vidē. Ugunsizturīgais apģērbs slāpējošs darba apģērbs ir ērti valkājams, kas nodrošina nepārtrauktu lietošanu un aizsardzību nelaimes gadījumā.

Lēti Ugunsizturīgais apģērbs

Ugunsizturīgais apģērbs tiek izmantoti augsta riska vidēs, lai novērstu lētu liesmu slāpējošu darba apģērbu un aprīkojuma aizdegšanos un ierobežotu liesmu izplatību. Nepareizi piestiprināts lēts liesmu slāpējošs darba apģērbs var radīt lielus bojājumus, ja tie tiek pakļauti uguns un karstuma iedarbībai. Vislabāko aizsardzību iegūsit, valkājot vairāku slāņu paātrinātu darba apģērbu. Ir svarīgi, lai jūs aizsargātu visu savu ķermeni ne tikai ar pareizo liesmas slāpētāju darba apģērbu, bet arī ar lētu fr darba apģērbu aprīkojumu kaklam, rokām, kājām un sejai, kas ir raksturīgs E3 klases audumam, kas īpaši izstrādāts darbam metālrūpniecībā, kas nodarbojas ar kausētu dzelzi. .

Ugunsizturīgais apģērbs vīriešiem un sievietēm

Liesmu slāpējošie darba apģērbi ir sertificēti saskaņā ar dažādiem standartiem, lai nodrošinātu, ka personālam, kas strādā paaugstināta riska vidēs, negadījuma gadījumā nepastāv risks gūt savainojumus. Ugunsizturīgs darba apģērbs ir īss apraksts par dažādiem sieviešu liesmas slāpētāju darba apģērba sertifikātiem. Papildinformāciju var atrast dažādu ugunsdrošu darba apģērbu aprakstos. Noteikti vienmēr izvēlieties savam uzdevumam piemērotāko liesmas aizsardzības darba apģērbu un, ja neesat pārliecināts, jautājiet savam darba devējam, sazinieties ar ražotāju vai mūsu klientu apkalpošanas dienestu, un mēs palīdzēsim izvēlēties pareizo liesmu slāpējošo darba apģērbu sievietēm.

Ugunsizturīgais apģērbs Ugunsizturīgais apģērbs
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 286
32
64
128
Lapa
 1. Bikses
  As low as €264,00
 2. Siltinātas bikses
  As low as €434,00
 3. Darba bikses
  As low as €195,00
 4. Liesmas jaka 4030 FLAM
  As low as €189,00
 5. Balaclava raksturīga
  As low as €6,00
 6. Multinorm kapuci
  As low as €49,00
 7. Metināšanas priekšauts
  As low as €154,00
 8. Pretliesmas jaka
  As low as €118,00
 9. Multinorm ziemas jaka
  As low as €409,00
 10. Multinorm ziemas jaka
  As low as €333,00
 11. Multinorm jaka
  As low as €211,00
 12. Multinorm Inherent jaka
  As low as €259,00
 13. Multinorm ziemas parks
  As low as €499,00
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 286
32
64
128
Lapa
To Top