Bikses

Ugunsizturīgas bikses

Mūsu liesmu slāpējošo bikšu klāsts ir plašs un piemērots jums, kas strādā vidē, kur pastāv loku risks, strādā ar kausētu metālu, naftas ķīmijas rūpniecībā vai elektroenerģijas nozarē. Mūsu liesmu slāpējošās bikses ir sertificētas metināšanai un aizsardzībai pret ķīmiskām šļakatām. Ugunsdrošas darba bikses ar regulējamu vidukli labam piegulumam. ir ērti, izturīgi un labi pieguļ. Mēs piedāvājam plašu klāstu gan ugunsdrošu liesmu izturīgu bikšu, kuras ir izstrādātas ciešā sadarbībā ar mūsējām, ir izturīgas un ar praktiskām kabatām ar vākiem, lai atvieglotu darba dienu. audums pēc būtības ir liesmu slāpējošs, kas nozīmē, Ugunsizturīgas bikses ka liesmu slāpējošās īpašības ir dabiski sastopamas tā šķiedrās, lai palielinātu rūpniecisko kalpošanas laiku, atklātās kabatas liesmas izturīgas bikses ir pastiprinātas ar dubultu materiālu.

Lētas Ugunsizturīgas bikses

Lētas Ugunsizturīgas bikses izmanto elektriķi, metinātāji, strādnieki augstsprieguma vidē un lietuvēs, kā arī jūras un naftas ķīmijas rūpniecībā. Lētas liesmas slāpēšanas bikses plašais klāsts ļauj viegli atrast optimālās izturīgas liesmu slāpējošas bikses un ugunsdrošas bikses ar liesmu slāpējošām biksēm, kas iebūvētas šķiedras struktūrā. Ugunsdrošas bikses, kā arī elastīgas un praktiskas piedāvā jums maksimālu aizsardzību, strādājot skarbos apstākļos, tieši jūsu profesijai un riska novērtējumam no biksēm, lai darba bikses varētu būt drošākas darbā.

Kā atrast ugunsdrošas darba bikses

Lielākajai daļai mūsu klāstā esošo ugunsdrošo darba bikšu apģērbu ir liesmu slāpējošās īpašības, kas dabiski ir tās šķiedrās, un tās visas ir rūpīgi pārbaudītas attiecībā uz visu, sākot no nodilumizturības ugunsdrošu biksēm un plīsuma un stiepes izturības līdz lietojamībai un komfortam. Ugunsizturīgas bikses ar sieviešu piegriezumu maksimālai aizsardzībai, strādājot skarbos apstākļos. visaptverošas slāņa pārbaudes un dažādu apģērbu kombināciju sertificēšana, mēs varam nodrošināt precīzus pagarinātu kalpošanas laiku, atklātās kabatas ir biksēm, kas pastiprinātas ar dubultu materiālu. par paaugstinātu aizsardzību, kas tiek panākta, ja dažādais audums ir Inherent, kas nozīmē, ka ugunsdrošas darba bikses ir iebūvētas ugunsdrošo bikšu konstrukcijā. Ugunsdrošas bikses ar elastīgu funkciju ideālas augsta līmeņa darba bikses cilvēkiem, kuri strādā atklātā vidē.

Ugunsizturīgas bikses Ugunsizturīgas bikses
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 72
32
64
128
Lapa
 1. Bikses
  As low as €264,00
 2. Siltinātas bikses
  As low as €434,00
 3. Darba bikses
  As low as €195,00
 4. Multinorm čaulas bikses
  As low as €559,00
 5. Multinorm bikses
  As low as €149,00
 6. Multinorm Inherent bikses
  As low as €209,00
 7. Multinorm Inherent bikses
  As low as €229,00
 8. Pretliesmas bikses
  As low as €137,00
Filtrēt
Pozīcija
Produkta nosaukums
Cena
Iestatīt dilstošā secībā
Apskatīt kā Režģis Saraksts
Produkti 1-32 no 72
32
64
128
Lapa
To Top